·

Küçük İşletmeler İçin En İyi Web Site Çözümü: Heypager!

Bir Web Sitem Neden Olmalı?

Bir işletme veya kuruluşsanız web sitesi firmanız için çok önem arz eder. Bir web sitesi sahibi olmak sizi büyük kitlelere daha kolay ulaştırır, sizi kurumsallaştırır ve ziyaretçilerinize aynı zamanda oldukça güven verir.
Ziyaretçiler web siteniz sayesinde verdiğiniz hizmete daha kolay ve pratik bir şekilde ulaşmış olurken ziyaretçiler sadece sunduğunuz hizmetinize bakmaz. Adresinize, İletişim bilgilerinize, referanslarınıza ve işi nasıl yaptığınızı da görmek ister.
İlginizi çekebilir: Neden Web Siteniz Olmalı?

Web Sitesinin Avantajları

 • Büyük kitlelere daha hızlı ve kolay ulaşırsınız.
 • Ziyaretçiye oldukça güven verirsiniz.
 • Web sitenizde hizmet ve ürün satışı yapabilirsiniz.
 • Markanızın tanınırlığını doğru SEO çalışması ile öne çıkarabilirsiniz.
 • Bir web sitesi sahibi olmak prestijinizi arttıracaktır.

Web Sitesi Tasarımı

Bahsettiğimiz web sitenizin önemi kadar web sitesi tasarımınız da çok önemlidir.
Ziyaretçilerinizin web sitenize giriş yaptığında ilk gördükleri manzara web sitenizin tasarımıdır. Yapılan tasarım göz yormamalıdır. Ziyaretçiyi web sitesinde tutması lazımdır. Kolay, sade tasarımlar ziyaretçileri daha memnun etmiş olur.
Ziyaretçi sürekli aynı tasarımları görmek istemez. Burada devreye rekabet girer. Rakiplerinizin analizini yaparak daha farklı ve güzel tasarımlarla ziyaretçiyi daha çok memnun edebilirsiniz. Ziyaretçinin düşüncesi ilk görüşte çok etkilidir. Tasarım güzel olursa memnuniyet de o kadar fazla olur. Sonuç olarak hem rakiplerinizin önüne geçmiş olacaksınız hem de memnuniyeti arttırmış olacaksınız.
İlginizi çekebilir: Web Siten Nasıl Gözükmeli, UI Tasarım Nasıl Olmalı?

Kolay bir web sitesine ihtiyacım var ve küçük bir işletmeyim aynı zamanda düşük bir bütçem var. Teknik süreçlerle uğraşmadan hazır bir web sitesi istiyorum. Bu nedenle de isteklerimi karşılayan bir firma arıyorum. İsteklerini karşılayan bir firma var!

Heypager İsteklerini Karşılıyor

Bir web sitesine sahip olmak için ciddi rakamlar harcıyoruz hatta çoğu zamanda teknik bilgileri, sorunları anlamıyor ve kafamızı bir hayli karıştırmış oluyoruz. Uygun bütçeli ve gayet anlayabileceğimiz, kolay bir web sitesine ihtiyacımız oluyor. Küçük bir işletme sahibiyseniz teknik süreçlerle uğraşmak istemiyorsunuz ve bir yandan da bütçeyi uygun tutmaya çalışıyorsunuz.
İşte burada devreye heypager giriyor.

Peki Heypager Nedir?

Heypager küçük işletmeler için uygun bütçeli ve hazır bir web sitesi sunan bir firmadır.
30 yıla aşkın tecrübeye sahip web site tasarımcıları tarafından hazırlanan web siteleri 72 saatte sizin için hazır hale getiriyoruz.

Hazır Web Sitesi

Hazır bir web sitesi sahibi olmak iş yükünü baya hafifletiyor hem teknik süreçlerle uğraşmıyorsunuz hem de hoşunuza giden tasarıma göre web sitenizi siz seçiyorsunuz. Üstelik Özel hazırlanan 100 + tasarımdan oluşan birçok kategoride tasarımı kapsayan web sitelerimiz mevcut.
Örneğin bir emlakçı web sitesi veya bir güzellik salonu ya da bir hotelin web site tasarımı gibi kategorimizi gün geçtikçe arttırıyoruz.

Hazır Web Sitesinin Avantajları

 • Teknik süreçlerle uğraşmazsınız.
 • Kısa bir sürede teslim alırsınız.
 • Maliyeti düşük olur.
 • Hata payı çok az olur.

Neden Heypager?

 • Kalite garantili: Hey Pager içeriğindeki tüm Page ve Pagerlar size en kaliteli web sitesini sunmak için buradalar.
 • Zahmetsiz: Beğendiğiniz page için uygun içerikleri göndermeniz yeterli, daha sonrasında kalanını yetenekli Pagerlara bırakın.
 • Ömür boyu güncel: Tema, eklenti, araç ve yönetim sistemi sürekli güncel tutuluyor.
 • Güvenli: Web sitenizin güvenliği dahil hiçbir teknik detayı ile uğraşmayın, bırakın biz düşünelim.

 

Süreç Nasıl İşliyor?

 • Heypager.com sitesinden beğendiğiniz tasarımı satın al diyerek sepetinize ekliyorsunuz.
 • İçerik dökümanını doldurup bize gönderiyorsunuz.
 • Pagerlarımız tarafından 72 saatte web sitenizi hazır hale getiriyoruz.
 • Web sitenizin yönetim sistemi (tema, araç, eklentiler) ömür boyu güncel tutuluyor.
 • Web sitenizin güvenliğini ve teknik detaylarla da biz ilgileniyoruz.
 • Ayrıca herhangi bir hata payında ise teknik konularla ilgili iletişim bölümündeki telefon numarasından bizlere ulaşabiliyorsunuz.

İlginizi çekebilir : A’dan Z’ye HeyPager Web Sitesi Kurma Rehberi

Sıkça Sorulan Sorular

⦁ Teknik detaylar ile kim ilgileniyor?

Tüm teknik konular ile biz ilgileniyoruz. Sadece beğendiğiniz Page’i satın alın ve içerik dökümanını doldurup bize gönderin.

⦁ Pagerlar hangi altyapıyı kullanıyorlar?

Pagerlarımız Pageleri tasarlarken kendi uzmanlık alanlarına uygun altyapıyı kullanıyorlar. Page’in altyapısı WordPress, Bootstrap, Joomla, Drupal olabilir. Ancak gelecekte kolayca düzenleyebilmek, istediğin değişiklikleri kendi yapmak istersen WordPress altyapısına sahip Pageleri tercih etmeni öneririz. Bunu beğendiğin Page’i sepetine eklemeden detay sayfasında görebilirsin.

Aylık ya da yıllık bir ödeme yapacak mıyım?
Web sitelerinin barındırılması için hosting adı verilen paylaşımlı serverlar kullanılıyor. Bu barındırma hizmeti için yıllık bir ücret ödemeniz gerekir. Bu ücret web sitenize giren kişi sayısı, toplam kaplanan alan gibi konulara göre yıllık 350 TL ile 1250 TL arasında değişkenlik gösterir.

Kobilerin göz bebeği: heypager

Kobileri mutlu eden aynı zamanda uygun fiyatlandırma ile memnun eden, hiçbir teknik sürece sokmadan, gayet sade ve kolay işlemler ile kobileri web sitesi sahibi yapıyoruz. Sen de hoşuna giden tasarımı seç ve 72 saatte web sitesi sahibi ol.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

7 Responses

 1. Faydalı bir yazı olmuş. Araştırırken bir çok sayfaya bakmak yerine tek bir yerde böyle açıklayıcı şekilde okumak daha yararlı oldu. Teşekkürler.

 2. Faydalı bir yazı olmuş. Konuyla ilgili bir çok sayfada araştırma yapacağımıza, tek bir sayfada her türlü bilgiyi elde edebildik. Teşekkürler

 3. Yararlı bir yazı olmuş. Konuyla ilgili bir çok sayfaya bakmak yerine tek bir yazıda tüm bilgileri alabiliyoruz. Gayet açıklayıcı.

 4. Anlattığınız şeylerin bilgi içerikli olmasını sevdim teşekkürler 👍

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Blog

Son Yazılar

CPM NEDİR VE NASIL HESAPLANIR?

CPM kelimesini dijital pazarlamada sıklıkla duymuş olabiliriz. Pazarlama alanındaki önemini tam olarak bilemeyebiliriz fakat pazarlamayla ve reklamlarla ilgili olan kişi ve kurumlar bu terimin anlamını çok iyi bilmektedirler. CPM yani Cost Per Mille, Türkçe karşılığı ‘’Bin Gösterim Başına Maliyet’’ demektir. Yani, satın alınan reklamın 1000 kere gösterilmesi sonucunda ödeyeceğiniz maliyet anlamına gelir. Bu amaçla hesaplanabilen ve ölçülebilen bir değerdir.

Devamını Oku

Yardıma İhtiyacınız Var mı?

Telefon numaranızı bırakın müşteri temsilcimiz en kısa zamanda sizi arasın.

Sohbeti başlat
Selamlar 🖖 Nasıl yardımcı olabiliriz?