·

TEK TIK İLE WEB SİTE NASIL OLUŞTURULUR?

TEK TIKLA NASIL WEB SİTE OLUŞTURULUR?

 

Tek tıkla web site oluşturmak kulağa hoş geliyor değil mi? Web siteniz hangi amaca hizmet ederse etsin kullanıcı deneyimi ön planda olmalı ve arama motorları tarafından kolayca taranabilir olmalıdır. Web site oluşturmak dendiği zaman akla ilk gelen 2 kriterin altından kalkmak bile tecrübesiz biri için oldukça zor olacaktır. Tek tıkla hayalinizdeki web siteye ulaşabilir, tüm rakiplerinizi eleyerek dijital dünyanın zirvesi olabilirsiniz. O zaman hadi başlayalım!

 

Neden tek tıkla web sitesi sahip olmalısınız?

İşletmenizin ya da markanızın daha geniş kitlelere ulaşabilmesi için atılması gereken en önemli adımlardan biri web site kurulumudur. Çünkü iyi bir web sitesiyle beraber hem dijitalleşen çağa ayak uydurabilir hem de hizmetinizi internet ortamında müşterilerinizle buluşturabilirsiniz. Şu an “web site oluşturmak çok zorlu ve karmaşık bir süreç” dediğinizi duyar gibiyim. Şimdi rahatlayıp, arkanıza yaslanabilirsiniz. Çünkü emin ellerdesiniz.

 

Tek tıkla web sitenin olmazsa olmazları nelerdir?

Her işletme ya da markanın kullanım amaçlarına göre web site kurulumları değişiklik gösterse de temelde değişmeyen olmazsa olmazlar vardır. Peki web sitenin olmazsa olmazları nelerdir?

 

 Özel tasarım tek tıkla web site şablonları

Bazen yaratıcı olmak adına birçok ögeyi tek bir tasarımda kullanırız. Fakat bu müşterilerinizin ilgisini çekmenin aksine, onlara karmaşık ve anlamsız gelebilir. Basit ve minimal tasarımlar sitenizi daha şık ve profesyonel gösterecektir. Unutmayın ki müşterinizin siteye girdiğinde dikkatini çekecek ver onları etkileyecek sitenin tasarımıdır. Bu yüzden doğru bir tasarım siteniz için düşündüğünüzden çok daha önemli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Web site hızını arttırarak öne geçin

Kendinizi dikkate alarak düşünün. Yavaş bir siteye tahammülünüz var mı? Günümüzde dijitalleşen çağ ile en önemli unsur hız oldu. Bu yüzden müşterileriniz de yavaş bir siteye girmek istemeyecek ya da sitenizde fazla kalmadan çıkmak isteyecektir. Eğer müşterilerinizi rakip firmalara kaptırmak istemiyorsanız 3 saniye gibi bir sürede web sitenizi kullanıcıya hazır hale getirin.

Bakınız; Web Sitesi Hızı Nasıl Ölçülür Önemi Nedir?

 

Mobil uyumluluk desteği

Şöyle bir etrafınıza bakın. 10 kişiden 8’nin elinde mobil cihazı var. Hayatın mobil üzerinden devam ettiği bir dönemde mobil uyumlu olmayan bir web sitesi düşünemeyiz? Bu küçük gibi gözüken ama ciddi bir önem taşıyan detayı sakın atlamayın.

 

Güncel teknolojiler

Öyle bir çağda yaşıyoruz ki dünün teknolojileriyle bugünün teknolojileri farklılık gösterebiliyor. Bu sebeple dünü dünde bırakın ve yenilenen teknolojilere adapte olun. Kendinizi ve web sitenizi her daim yeniliğe göre düzenleyin.

 

Arama motoru optimizasyonu rahatlığı

Her yerde karşımıza çıkan Seo adını bu kadar duyuyoruz ama acaba öneminin yeterince farkında mıyız? SEO kriterlerine uygun bir web site tasarlamadığınız sürece arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmanız imkansızdır. Bu sebeple buradan başarılı CEO’lara sesleniyoruz. Sitenize SEO optimizasyonu yapmayı unutmayın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ayrıca ; 10 Adımda Güçlü Seo Nasıl Yapılır?

Kaliteli içerik ile daha geniş kitleler.

Başarılı bir tasarım yaptık ama iç güzellik de çok önemli. İşte şimdi sıra yaratıcılığınızı gösterme vaktinde. Özgün metinler, bilgilendirici bloglar müşterilerinize çok cazip gelecektir. Unutmayın ki kaliteli içerikler sizi her zaman bir adım öne taşıyacaktır. Sitenize gelen kullanıcılara güven veren profesyonel bir websitesi nasıl yapılır sorusunun cevabını profesyonel websitesi yazımızda bulabilirsiniz.

 

Şimdi Hey Pager’la sen de tek tıkla web site sahibi ol!

Web site kurulumundaki tüm bu detaylara tek tık ile ulaşmaya ne dersiniz? Ömür boyu güncel kalma, kalite ve güven garantisiyle Hey Pager hep yanınızda. Şimdi buraya tıklayın, işletmenizi zirveye taşıyacak bu hizmetten tek tıkla anında yararlanın.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Blog

Son Yazılar

CPM NEDİR VE NASIL HESAPLANIR?

CPM kelimesini dijital pazarlamada sıklıkla duymuş olabiliriz. Pazarlama alanındaki önemini tam olarak bilemeyebiliriz fakat pazarlamayla ve reklamlarla ilgili olan kişi ve kurumlar bu terimin anlamını çok iyi bilmektedirler. CPM yani Cost Per Mille, Türkçe karşılığı ‘’Bin Gösterim Başına Maliyet’’ demektir. Yani, satın alınan reklamın 1000 kere gösterilmesi sonucunda ödeyeceğiniz maliyet anlamına gelir. Bu amaçla hesaplanabilen ve ölçülebilen bir değerdir.

Devamını Oku

Yardıma İhtiyacınız Var mı?

Telefon numaranızı bırakın müşteri temsilcimiz en kısa zamanda sizi arasın.

Sohbeti başlat
Selamlar 🖖 Nasıl yardımcı olabiliriz?